• Lid sinds 3 oktober 2012

Activiteiten

1. Boris Bocij's profielfoto
    Boris Bocij heeft een recensie geschreven voor Camelot

Neverovatna klopa!
    Ocigledno su pazili na svaki detalj. Od menija do slanika, od vitezova do stolica, sve je u srednjovekovnom ambijentu, osim wc-a. :)
    Narucio sam bavarsku kolenicu i to malu porciju. Zaista se divim onome ko uspe da pojede i tu malu porciju, a da ne pricam o velikoj. Dobija se 800g mesa zajedno sa kostima. Velika hrpa lepo probranog, cistog mesa. Uz svez ren, i jos neke druge sosove i naravno pekarski krompir ovo jelo prevazilazi sva ocekivanja. I cena je sasvim pristojna (oko 600 din)
    Narucili smo jos i pohovani luk koji se dobija sa tartar sosom. Luk je mozda bio malo jace pohovan, ali i dalje fantastican.
    Imaju i svoja piva koja sami prave i sluze u velikim keramickim kriglama od po 1l.
    Zaista kad se sve spoji, od ambijenta, muzike, tanjira, ili bolje reci ovala u kojima sluze hranu ovo mesto je definitivno u prva tri moja omiljena mesta sa dobrom klopom u Novom Sadu.

Jedva cekam da odem opet!

• Service 9
    • Prijs / kwaliteit 8
    9,1
  2. Boris Bocij's profielfoto
    Boris Bocij heeft een recensie geschreven voor Banjalučki Ćevap
    Vertaal van English naar Nederlands

Hrana je preukusna! Problem je sto bi i posle najvece porcije mogao jos malo da klopam. A kad narucim dve od jednom, od ove druge porcije mi malo ostane i ohladi se. Sto se tice cene, kad se uzme i kajmak i kiselo mleko mora dobro da se zaviri u novcanik i onda nastane razocarenje ukoliko bi mogli jos.

• Eten & drinken 8
    • Service 9
    • Prijs / kwaliteit 6
    7,5
  3. Boris Bocij's profielfoto
    Boris Bocij heeft een recensie geschreven voor Horse Burger
    Vertaal van English naar Nederlands

Hrana je sjajna, jeste konjic, al` vrlo ukusan! Od dva bifteka se mogu najesti troje ljudi bez problema!
    Topljeni (nacho) sir ide sjajno sa pomfritom. Biftek moze da se pravi sam i u kombinaciji sa dinstanim lukom i senfom. Ali najbolja stvar jeste lepinja! Mekana, pufnasta, veoma slicna kao u Meku. Bio sam strasno gladan, tako da sam zaboravio da slikam.

• Eten & drinken 9
  5. Boris Bocij's profielfoto
    Boris Bocij heeft een recensie geschreven voor Velika Paprika
    Internationaal Novi Sad
    Vertaal van English naar Nederlands

Hrana je zaista fantasticna. Istina je da se malo duze ceka, ali vredi. Ukus i sama dekoracija zasluzuju desetku. Tanjiri su veoma veliki, pa su mi moje lignje na sredini tanjira izgledale manje nego sto jesu. Sve se naravno promenilo, kada sam krenuo da jedem, jer kraja nije bilo.
    MI smo u restoran stigli malo posle 20h i bio je pun. Tako da toplo preporucujem rezervaciju pre odlaska. Jedina zamerka je sto su bili ne pripremljeni za toliki broj ljudi, kako bi svi dobili sta su trazili na vreme. Ovako smo cekali od pica, predjela pa sve do glavnog jela. Ali se osoblje maksimalno potrudilo i izaslo u susret i spasili citavo vece, tako da im je sve oprosteno. Takodje, cena je sasvim pristojna, pogotovo kad se uporedi sa kvalitetom i kolicinom jela. U Veliku Papriku cu se sigurno opet vratiti!

• Sfeer 8
    • Service 6
    • Prijs / kwaliteit 9
  6. Boris Bocij's profielfoto
    Boris Bocij heeft een recensie geschreven voor The Pub
    Vertaal van English naar Nederlands

Jedno od najboljih mesta za klopu! Pogotovo za mene koji se malo teze zasitim . :)
    U vecini lokala mi je potrebno da narucim bar dve porcije kako bih se najeo. Ovde to nije slucaj! Porcije su veoma velike! Cene su raznolike. Ne mogu reci da je jeftino. Zapravo na prvi pogled izgleda da je puno izdvojiti 400-500 dinara za obrok. Ali nije tako u praksi. U glavnom je na drugim mestima hrana jeftinija npr. 200-250 dinara , ali mi je zato potrebno da narucim dve porcije , pa je to nemoguce uskladiti , ili mi se druga porcija hladi , ili cekam ako je narucim nakon sto prvu pojedem.U pabu hrana je sjajna! Meni je potpuno drugaciji od svih ostalih u gradu. Ima mnogo zanimljive hrane u ponudi!
    Toplo preporucujem!

• Service 10