Restaurant gesloten

Op dit adres zit nu: Fico

Contactgegevens

Adres

Openingstijden

zo Gesloten
ma Gesloten
di Gesloten
wo Gesloten
do Gesloten
vr Gesloten
za Gesloten
Meer openingstijden

Eigenschappen

  1. Overnachten

Openingstijden

zo Gesloten
ma Gesloten
di Gesloten
wo Gesloten
do Gesloten
vr Gesloten
za Gesloten
Meer openingstijden
Recensie schrijven
Foto's
  1. Zorg ervoor dat je recensie voldoet aan de recensie richtlijnen. Lees ook onze privacy verklaring.

Statistieken

  • Eten & drinken 8,5
  • Sfeer 7,5
  • Service 6,3
  • Prijs / kwaliteit 8,2
Het eindcijfer is 8,1. (Minimum: 1, Maximum: 10)
Verdeling van de eindcijfers

Hier zie je hoe de meningen over dit restaurant verdeeld zijn.

1 0
2 0
3 0
4 0
5 1
6 0
7 3
8 2
9 2
10 4
Verloop van restaurantwaardering

Hier zie je hoe de waardering van het restaurant door de tijd verloopt.

1387806259 100
1390592098 96
1393377938 96
1396163778 96
1398949618 96
1401735458 93
1404521298 93
1407307138 92
1410092978 92
1412878818 92
1415664658 92
1418450498 92
1421236338 85
1424022178 85
1426808018 85
1429593858 88
1432379697 87
1435165537 80
1437951377 79
1440737217 80
1443523057 80
1446308897 80
1449094737 81
1451880577 81
1454666417 84
1457452257 84
1460238097 84
1463023937 83
1465809777 85
1468595617 85
1471381457 84
1474167297 84
1476953136 78
1479738976 78
1482524816 79
1485310656 78
1488096496 78
1490882336 78
1493668176 83
1496454016 85
1499239856 82
1502025696 81
1504811536 81
1507597376 83
1510383216 82
1513169056 82
1515954896 82
1518740736 82
1521526575 82
1524312415 80

Recensies

  1. Etentje

    Op vrijdagavond hebben wij met zijn vieren gegeten bij de Veiling. Na de positieve verhalen van iedereen om ons heen, wilde wij dat toch een keer uitproberen. Het eten was lekker en de locatie geweldig. Alleen de bediening was ronduit slecht. Zeer onvriendelijk personeel, de bediening moest je zelf steeds aantikken om te bestellen en vergaten bestellingen te brengen. Wij voelden ons niet in de watten gelegd deze avond en komen hier nooit meer terug. Zeker geen aanrader door het onvriendelijke personeel.

    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 4
    • Service 1
    • Prijs / kwaliteit 8
    6,9
  2. Fam. Rensen

    Wij hebben vanavond bij De Veiling gegeten, wat een geweldige tent!! Ik kan niks bedenken waar ze wat aan zouden kunnen veranderen, wij kwamen om half 7 binnen, hadden niet gereserveerd, het was harstikke druk maar ook wij kregen een plekje, de mooiste plek van heel de zaak, en nee ook al was t ontzettend druk we werden meteen geholpen, nergens lang op moeten wachten, super geduldig, normaal gesproken word je ergens achter in een hoekje gepropt als je niet gereserveerd hebt en word je 'verwaarloosd" maar hier word je van top tot teen in de watten gelegd. SUPER ECHT WAAR! Als wij weer eens in Utrecht komen dan gaan wij zeker weer bij jullie eten!! Wij zeggen: ga zo door! Dank nogmaals voor een heeeeele leuke, gezellig en vooral heerlijke avond! Groeten uit Arnhem!

    • Eten & drinken 10
    • Sfeer 10
    • Service 10
    • Prijs / kwaliteit 10
    10
  3. Jan van de Voort

    Samen heerlijk gegeten op een leuke locatie met uitzicht op de haven

    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 8
    • Service 8
    • Prijs / kwaliteit 8
    8
  4. Eten heel lekker en locatie en inrichting top. Al eerder een keer gegeten met goede bediening. Dit maal was het personeel helaas zeer onvriendelijk en bot, ongelofelijk hoe dat een avond kan verpesten. Dit was de laatste keer hier.

    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 7
    • Service 2
    • Prijs / kwaliteit 6
    6,5
  5. Ontzettend lekker gegeten hier, het eten zag er goed uit, en elke hap was weer een genot. Complimenten voor de chef! Verder erg leuk gebouw en lekker aan het water.

    • Eten & drinken 10
    • Sfeer 9
    • Service 8
    • Prijs / kwaliteit 10
    9,7
  6. Heerlijk gegeten ondanks dat we om vijf uur al aanschoven. Goed wijnadvies bij de rundersteak. Minpuntje: het ontbreken van de pepermolen met verse peper. Nu aangewezen op de het tafelpotje..

    • Eten & drinken 9
    • Sfeer 8
    • Service 8
    • Prijs / kwaliteit 8
    8,4
  7. Jordie Kuiper

    Heerlijk Italiaans gegeten op een prachtige locatie in een bijzonder gebouw. Lekkere antipasti op grote planken geserveerd. Daarna pasta vongole en steak tagliata. Dessert voor twee gedeeld. Topservice en een heel geslaagde avond, de rekening viel alles mee, € 80 voor twee!

    • Eten & drinken 10
    • Sfeer 10
    • Service 9
    • Prijs / kwaliteit 10
    9,9
  8. Prachtig restaurant met een goede kaart. Wij zijn er vaker geweest. Deze editie was wel meteen de laatste keer.

    Met een groep een werkdiner gehad in de aparte ruimte bovenin het Restaurant. Prachtige uitzicht, maar dus ook het avondzonnetje in de ruimte. Om elkaar te kunnen verstaan moet de schuifdeur dicht blijven, anders hoor je niets meer. Toen tijdens het voorgerecht de airco het al begaf was het al snel zo warm in de ruimte dat het zeer onaangenaam werd. Verzoeken voor een andere plek werden niet ingewilligd. Het water dat nodig was om iedereen overeind te houden, moest ook 'gewoon' worden afgerekend.

    Het werkdiner hebben we maar ingekort, en het heerlijke eten snel opgegeten. Een heel onaangenaam warme avond. Gelukkig is er niemand flauw gevallen, maar dit had op deze avond zomaar gekund. Het eten is prima, maar het verdiend een betere locatie dan hier het geval is.

    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 2
    • Service 2
    • Prijs / kwaliteit 3
    4,8
  9. Dirk

    8752 punten
  10. Prima restaurant op een rustige locatie achter de jaarbeurs.

    Er was een foutje gemaakt met de reservering waardoor onze tafel nog niet gereed was. We kregen hierop een drankje aangeboden in het zuster restaurant Harbour aan de overkant.

    Eten bij De Veiling is prima. Wij hadden een voorgerecht met allerlei verschillende italiaanse hapjes. Dat zag er erg mooi uit. Als hoofdgerecht de zeebaars en hertenbiefstuk. Die laatste viel qua smaak helaas wat tegen.

    De bediening was vriendelijk maar vergat af en toe nog wel eens wat.

    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 7
    • Service 7
    • Prijs / kwaliteit 7
    7,4
  11. We hebben afgelopen zaterdag een heerlijke avond gehad bij De Veiling. Ik was er al vaak langs gefietst als andere mensen daar van het zonnetje zaten te genieten en nu eindelijk ook zelf! Het weer zat natuurlijk erg mee dus we hadden gereserveerd voor een mooi plekje buiten. Echt lekker eten, goede wijnen en de bediening was vriendelijk en oplettend, ondanks de drukte. We hebben samen een antipasti plateau vooraf genomen dit was echt een aanrader. De hele dorade en de saltimbocca die we als hoofdgerecht hebben genomen was ook erg lekker. Wij komen hier zeker terug!

    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 9
    • Service 9
    • Prijs / kwaliteit 10
    9
  12. De sfeer van dit restaurant is geweldig! Leuke ligging, aan het water en lekker ruim terras. Omdat het eten 's avonds toch een beetje koud werd, zijn we naar binnen gegaan. Ook hier zag alles er erg sfeervol en gezellig uit. De Italiaans georiënteerde kaart biedt heel veel mogeljikheden om te proeven, vooral de Antipasti is een aanrader. De menu's zijn niet duur, en in vergelijking met de kwaliteit is het helemaal een topper. Ik ben hier een aantal keer geweest, en ga zeker nog veel vaker terugkomen!

    • Eten & drinken 9
    • Sfeer 10
    • Service 8
    • Prijs / kwaliteit 9
    9
  13. Willemijn

    52 punten
  14. Heel leuk nieuw restaurant in Utrecht! Prachtig uitzicht over de haven (geen echte haven;) met oude boten die als woonhuis in gebruik zijn. In een heel bijzonder pand met allemaal gezellige hoekjes, veel glas maar toch heel sfeervol. Wij hebben met z'n tweetjes gegeten, vooraf Antipasti Misto, met Burrata, Prosciutto, Octopus, Kalfswang, Carpaccio en Bruschetta's. Heerlijk! Hoofdgerecht Pasta Pesce en Saltimbocca van kip, allebei goed, de pasta iets te veel. Voor het dessert mochten we kiezen uit zoet of kaas, we hebben beide gedaan en samen gedeeld. Leuk concept, onze menu's waren € 26 en € 27.50. Bijpassende wijnen kan maar hoeft niet, wij namen een karafje omdat ik nog moest rijden.. Karaf water van t huis, geen probleem. Leuke goedlachse bediening, ze hadden er zin in en maken een praatje. Wij komen snel weer terug, lekker op t terras in het vroege voorjaar misschien!

    • Eten & drinken 9
    • Sfeer 10
    • Service 9
    • Prijs / kwaliteit 10
    9,5
  15. Randy Konings

    22 punten