Statistieken

Verdeling van de eindcijfers

Hier zie je hoe de meningen van de Eet.nu bezoekers verdeeld zijn.

1 21636
8 110339
9 154637
10 161917
  1. Vertaal van English naar Nederlands

Kad rezervišete sto u Brvnari za kasni popodnevni ručak sa prijateljima, dok uživate u desertu može vam se dogoditi da vam priđe konobar i obavesti vas da je vaš sto rezervisan za nekog u 20 časova, čime vam stavlja do znanja da treba da napustite lokal do 20 sati. Na taj način su nam pokvarili lepo raspoloženje i prijatan ugođaj što se i vama može desiti, pa imajte to na umu.

• Service 2
    • Prijs / kwaliteit 7
    7,6
  2. Vertaal van English naar Nederlands

Nemam reči dostavljač se pojavio sa potpuno hladnom picom i to sat i po vremena kasnije nego što smo naručili

• Eten & drinken 1
    • Sfeer -
    • Prijs / kwaliteit 1
    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 9
    9,1
  3. Natasa Milicevic

Vertaal van English naar Nederlands

Nemaju profesionaln odnos prema korisnicima usluga.Isporuke se čekaju vrlo često i preko sat vremena.Porudžbina nije potpuna,bez obzira što se posebno naglasi dodatak.
    Zanimljivo je da svaki put imaju iste propuste koje niko i ne pokušava da koriguje.

• Service -
    • Prijs / kwaliteit -
  4. Vertaal van English naar Nederlands

Narucila sam curece belo meso sa spanatom, povrcem i krompiricima na dostavu. Sve je stiglo vruce i lepo upakovano. Hrana je sveza i ukusna, najslicnija domacoj kuhinji. ne odlazim tamo jer nisam pusac kao ni moja deca i ne vodim ih na mesta gde treba da udisu dim. Tako da se uvek odlucujem za kucnu dostavu koja je za cistu peticu.

• Sfeer 7
    9,7
  5. Balkan Pirot
  6. Vertaal van English naar Nederlands

Odlican porodicni restoran, divna domaca hrana, ambijent fenomenalan. Sasvim slucajno smo bili gosti na porodicnom slavlju nasih prijatelja i od tada smo redovni gosti. Telecu corbu i karadjordjevu sniclu obavezno treba probati, a dnevni rucak je fenomenalan i vrlo pristupacan. Cene su vrlo korektne. Zaista, sve pohvale

3 positieve stemmen0 negatieve stemmen
  7. Vertaal van English naar Nederlands

Prelepo tamburasko vece u prelepom ambijentu. Hrana i vise nego dobra, odlicna! Aranzman sale jedinstven. Ambijent fenomenalan, romantican i sa mnogo, mnogo stila uredjen. Restoran sa dusom! Sve preporuke za restoran i ljubazno osoblje.

4 positieve stemmen0 negatieve stemmen
  8. Vertaal van English naar Nederlands

Restoran ili bolje receno rupa gde dolaze gosti pijani glasni, vlasnica Sanja je ne ljubazna zena, osoblje je ne ljubazno, hrana je grozna, nasla sam mrave u hrani. Fuj ne preporucujem nikome!!

• Eten & drinken 1
    • Prijs / kwaliteit -
    1,2
  9. Vertaal van English naar Nederlands

Ubedljivo najgori restoran u gradu. Toliko razocarenje ne bi mogao da ne prokomentarisem. Predjelo smo dobili potpuno zaledeno corbu hladnu a pecenje je bilo i masno i same kosti. Konobara nikako nije bilo i ako je bilo uvovoreno i hrana i pice zajedno. Potpuni promasaj. Menadzer se nije ni pojavio, a svadbu smo platili unapred i ako smo imali manji broj gostiju. Imali smo izuzetno visoko misljenje o ovom restoranu ali smo doziveli veliko razocarenje.

• Eten & drinken 2
    • Service 2
    • Prijs / kwaliteit 2
  10. Italiaans Novi Sad
    Vertaal van English naar Nederlands

Vrlo lep I prijatan restoran, usluga odlicna, hrana ukusna. Prijatna atmosfera za mlad svet

6,8
  11. Vertaal van English naar Nederlands

Vrlo prijatan porodican restoran. Hrana je bozanstvena, vrlo ukusna, a porcije su veoma obimne. Atmosfera porodican, zaista sve preporuke

• Sfeer 8

Najbolji restoran u gradu. Hrana fenomenalna. Sve preporuke

3 positieve stemmen0 negatieve stemmen
  14. Goran Pekmezović

Poštovani,
    poslednjih desetak godina redovno naručujem najmanje 4 puta godišnje Vaš roštilj kada pravim neke proslave i normalno kada sam u prolazu koristim Baše usluge. Imao sam problem sa decom koja su mi stalno govorila zaboravi Leskovac, Buba je car. Nisam ih slušao ali danas šta sam doživeo kod Vas oko 14 časova prilikom naručivanje hrane mi samo ukazuje da su deca u pravu. Kvalitet mesa je sigurno najbolji u gradu ali osoblje koje pruža uslugu Vas tera kod konkurencije.
    U nadi da ćete ovu primedbu shvatiti pozovno, srdačno Vas pozdravljam.

22.07.2016. Goran Pekmezović

15. Vertaal van English naar Nederlands

Ne bih ocenjivala ovaj restoran. Nemam lepo iskustvo iz ovog restorana. Mozda je to moje individualno misljenje ali je lose misljenje. Mi smo se vencali pre par godina bas u ovom restoranu I nismo bili zadovoljni. Hrana je bila onako, moze se reci solidna, usluga nikakva, a naplata... sta reci? Platili smo mnogo vise gostiju nego sto je bilo prisitno, a takav dogovor nije bio.

8,1

12 punten
  19. ivana

12 punten
  20. Vertaal van English naar Nederlands

Prvo lose strane: restoran je mali, ambijent, hmmm, nikakav. A dobra strana je ta da je hrana odlicna a cene su i vise nego pristojne. Jedino sto mi se malo ne svidja je sto je kod njih sve uvek od hrane uljavo sto u drugim restoranima zaista necete sresti ali je sem toga sve uvek sveze spremljeno, zacini su odlicni i jelo sprema kineski sef a ne neki nas priuceni rostiljdjija tako da je ta kritika zanemarljiva.

• Prijs / kwaliteit 7
    6,4
  21. Vertaal van English naar Nederlands

Sudeci po komentarima usluga u ovom restoranu zavisi od srece. Na zalost, moji roditelji posecuju ovaj restoran godinama i hvale ga a ja i muz smo mu dali sansu strpljivih 3/4 puta i odustali. Svaki put kada dodjemo ista prica polu prazan ili prazan restoran a konobara nema ni od korova. Ok je dati gostu vremena da kulturno pregleda meni ali 15/20 min prelazi sve granice kulture. Ako i zaboravimo uslugu sa te strane jer nekima je valda taj duh polu drzavnih restorana poseban smek uvek se ponavlja ista prica koja mi maksimalno pokvari utisak. Narucim jelo konobar odbije narudzbinu uz izgovor da se dugo ceka, ja kazem nema veze on meni ne verujem da ce kuvar ''zeleti'' sad to da sprema? Wtf zasto je na meniju? Drugo jelo, zao mi je trenutno nema... Trece jelo ponekad ubodem znate ono treca sreca. Sve u svemu nikad vise u gradu hvala bogu ima gomila drugih kvalitetnih kineskih restorana.

• Eten & drinken 2
    • Prijs / kwaliteit 1
    1,4
  22. Vertaal van English naar Nederlands

Veoma simpaticno mesto. Prijatan ambijent za svirke i pice i simpaticna basta.

• Eten & drinken 5
    • Prijs / kwaliteit 4
    5,3
  23. Vertaal van English naar Nederlands

Estra pice, porodicna kapricoza je odlicna.

• Sfeer 3
    • Service 6
    6,1
  24. Vertaal van English naar Nederlands

Najbolje pice u gradu ali su ima zato cene jake. Veliki minus za naplatu dostave. Vecina picerija ne naplacuje zaista ne vidim razlog zasto oni ne mogu da prate konkurencije u tome. Kada idemo na picu rado svratimo do njih ali kada narucujemo svaki put ih pozovem da vidim dali su promenuli tu opciju i uvek me razocaraju pa nazovem drugu piceriju.

• Sfeer 5
    • Service 5
    • Prijs / kwaliteit 3
    6,2
  25. Vertaal van English naar Nederlands

Pice su im odlicne, sastojci nadeva su kvalitetni, testo je odicno po mom ukusu ekstra tanko.

• Prijs / kwaliteit 5
    6,1
    • Eten & drinken 4
    • Service 6
    4,8
  26. Vertaal van English naar Nederlands

Odnos cene i kvaliteta su ok. Pica nije nesto najbolje sto sam ikad probala ali realno gledano odlicna je u odnosu na cenu i narucujemo kad ne mozemo stici od posla da skuvamo.Pica uvek stigne u dogovoreno vreme i nikad nismo imali nikakvih probema tipa da ne stigne ono sto smo porucili i sl.

• Sfeer -
    8,2
  27. Vertaal van English naar Nederlands

Veoma mracan ambijent koji trazi hitnu renovaciju i modernizaciju. Hrana prosecna kao i u svim slicnim kafanicama/"restoranima" nesto sveze, nesto podgrejano, samo stura klasika nista inovativno i zanimljivo. Konobari veoma ne zainteresvani iako nije bila guzva. Svako jednom greskom zaluta na ovakvo mesto, ponovo sigurno necemo doci.

• Eten & drinken 3
    • Prijs / kwaliteit 3