Statistieken

Verdeling van de eindcijfers

Hier zie je hoe de meningen van de Eet.nu bezoekers verdeeld zijn.

1 16185
8 89465
9 124878
10 110581
  1. Vertaal van English naar Nederlands

Fugiti cat mai departe de acest local, este sub orice critica, mizerabil!

2. West-Europees Novi Sad

Sremac Dusan

3 punten
  3. Vertaal van English naar Nederlands

Kafanica sa solidnom hranom, nista naricito u ponudi.

• Service 6
    • Prijs / kwaliteit 6
  4. Vertaal van English naar Nederlands

Veliko razocarenje. Ambijent je zaista lep ali sve drugo je veliki fijasko. Bili smo gosti svadbe, hrana je posluzena hladna, usluga spora, skoro i da je nema.... zaista razocarenje.

• Service 4
    • Prijs / kwaliteit 4
    5,2
  5. Balkan Niš

Cista desetka. Hrana fenomenalna, usluga odlicna. Sve preporuke 💖

6. Vertaal van English naar Nederlands

Izvrsna domaca hrana, sjajna posluga, atmosfera opustena. Cista desetka ☺
    Restoran sa starom tradicijom i standardno jako dobrom domacom kuhinjom. Kad god smo u NS mi obavezno obidjemo ovo divno mesto i uvek probamo nesti novo iz bogate ponude. Tu se zaista mogu naci stara vojvodjanska jela. Sve pohvale...

7. Vertaal van English naar Nederlands

Divno mesto sa odlicnom hranom

8. Biljana

Vertaal van English naar Nederlands

U zivotu gori pasulj nisam pojela. Porcija je jako mala, ali kad se bolje razmisli, sasvim dovoljno za ono sto se dobije od buckurisa po ceni od 200 din. U porciji najvise ima vodice neke, pasulja skoro pa nigde, totalno bljutavo i bezukusno, a one 4 kockice mesa najvise su licile na pilece belo meso. Nisam znala da se pasulj kuva sa pilecim mesom kao sto nisam znala da u sopsku salatu ide samo paradajz krastavci i sir, a isto tako je vrlo prijatno kade te usred posluzivanja i narucivanja, konobarica napusti uz objasnjenje dolaze nam Bugari, izvinite.

• Prijs / kwaliteit 1

3 punten
  11. Eetcafé Ruma

dusan umicevic (jaruga)

Vertaal van English naar Nederlands

Sve pohvale za ovaj biznis. Ja sam ugostitelj sa iskustvom od 52godine ali ja nemogu da napravim tako dobar rostilj ovde u kanadi gde zivim. Mogu vam garantovati da je to najsocniji rostilj nadaleko.

9,6
  12. Sanja

16 punten
  13. Vertaal van English naar Nederlands

Najbolji restoran u Novom Sadu. Hrana fenomenalna prava domaca, ambijent porodican, usluga odlicna. Sve pohvale i preporuke.

14. Mima

11 punten
  15. Ljubica Marijanovic

Vertaal van English naar Nederlands

Veoma poslovni, uljudni, ljubazni, predusretljivi.Sve sto se odgovori maksimalno ispostuju.Ambijent je skroman, ali je usluga vrhunska.

• Eten & drinken -
    • Sfeer 7
    • Service -
    • Prijs / kwaliteit 7
  16. Steva

16 punten
  17. Vertaal van English naar Nederlands

Kad rezervišete sto u Brvnari za kasni popodnevni ručak sa prijateljima, dok uživate u desertu može vam se dogoditi da vam priđe konobar i obavesti vas da je vaš sto rezervisan za nekog u 20 časova, čime vam stavlja do znanja da treba da napustite lokal do 20 sati. Na taj način su nam pokvarili lepo raspoloženje i prijatan ugođaj što se i vama može desiti, pa imajte to na umu.

• Service 2
    • Prijs / kwaliteit 7
    7,6
  18. Vertaal van English naar Nederlands

Nemam reči dostavljač se pojavio sa potpuno hladnom picom i to sat i po vremena kasnije nego što smo naručili

• Sfeer -
    • Prijs / kwaliteit 1
    • Eten & drinken 8
    • Sfeer 9
    9,1
  19. Natasa Milicevic

Vertaal van English naar Nederlands

Nemaju profesionaln odnos prema korisnicima usluga.Isporuke se čekaju vrlo često i preko sat vremena.Porudžbina nije potpuna,bez obzira što se posebno naglasi dodatak.
    Zanimljivo je da svaki put imaju iste propuste koje niko i ne pokušava da koriguje.

• Service -
    • Prijs / kwaliteit -
  20. Vertaal van English naar Nederlands

Narucila sam curece belo meso sa spanatom, povrcem i krompiricima na dostavu. Sve je stiglo vruce i lepo upakovano. Hrana je sveza i ukusna, najslicnija domacoj kuhinji. ne odlazim tamo jer nisam pusac kao ni moja deca i ne vodim ih na mesta gde treba da udisu dim. Tako da se uvek odlucujem za kucnu dostavu koja je za cistu peticu.

• Sfeer 7
    9,7
  21. Balkan Pirot
  22. Vertaal van English naar Nederlands

Odlican porodicni restoran, divna domaca hrana, ambijent fenomenalan. Sasvim slucajno smo bili gosti na porodicnom slavlju nasih prijatelja i od tada smo redovni gosti. Telecu corbu i karadjordjevu sniclu obavezno treba probati, a dnevni rucak je fenomenalan i vrlo pristupacan. Cene su vrlo korektne. Zaista, sve pohvale

2 positieve stemmen0 negatieve stemmen
  23. Vertaal van English naar Nederlands

Prelepo tamburasko vece u prelepom ambijentu. Hrana i vise nego dobra, odlicna! Aranzman sale jedinstven. Ambijent fenomenalan, romantican i sa mnogo, mnogo stila uredjen. Restoran sa dusom! Sve preporuke za restoran i ljubazno osoblje.

3 positieve stemmen0 negatieve stemmen
  24. Vertaal van English naar Nederlands

Restoran ili bolje receno rupa gde dolaze gosti pijani glasni, vlasnica Sanja je ne ljubazna zena, osoblje je ne ljubazno, hrana je grozna, nasla sam mrave u hrani. Fuj ne preporucujem nikome!!

• Sfeer 2
    • Prijs / kwaliteit -
    1,2
  25. Vertaal van English naar Nederlands

Ubedljivo najgori restoran u gradu. Toliko razocarenje ne bi mogao da ne prokomentarisem. Predjelo smo dobili potpuno zaledeno corbu hladnu a pecenje je bilo i masno i same kosti. Konobara nikako nije bilo i ako je bilo uvovoreno i hrana i pice zajedno. Potpuni promasaj. Menadzer se nije ni pojavio, a svadbu smo platili unapred i ako smo imali manji broj gostiju. Imali smo izuzetno visoko misljenje o ovom restoranu ali smo doziveli veliko razocarenje.

• Eten & drinken 2
    • Sfeer 2
    • Service 2
    • Prijs / kwaliteit 2
  26. Italiaans Novi Sad
    Vertaal van English naar Nederlands

Vrlo lep I prijatan restoran, usluga odlicna, hrana ukusna. Prijatna atmosfera za mlad svet

• Prijs / kwaliteit 6
    6,8
  27. Vertaal van English naar Nederlands

Vrlo prijatan porodican restoran. Hrana je bozanstvena, vrlo ukusna, a porcije su veoma obimne. Atmosfera porodican, zaista sve preporuke

9,8
    4 positieve stemmen0 negatieve stemmen