Hoe was jouw ervaring?

Eigenschappen

1. Personeel
    • Chef: Mario Tošić
    • Gastheer/vrouw: Slaviša Janković
    • Sommelier: Vidosav Lazić, Aleksandar Kljajić, Miloš Šeša (INTERNACIONALNI)
    • Eigenaar: Milan Brkljač i Saša Kolar
    • Terras
    • Wi-Fi
    • Rookruimte
  4. Kinderen
    • Magnetron (voor kindervoeding)
  5. Omgeving

2 positieve stemmen0 negatieve stemmen
Recensie schrijven

Recensies

1. Vertaal van English naar Nederlands

Terasa je jedini lep restoran na tvrdjavi, nisam nikada bila unutra, ali u njihovoj basti koja je zastakljena je uvek lepo sedetii gledati u grad.
    Hrana je ok, nista posebno i novo, ali vrlo pristojna. Carbonare sa taljatelama su super, mada nisam sigurna da je jednom muskarcu to dovoljno. Cena je oko 650,00 sto bas i nije najjeftinije, ali ok.
    Druga stvar koju smo jeli su neki svinjski filei u sosu sa krompirima...to bas i nije kako smo ocekivali, vise lici na gulas. Na sve to smo pitali konobara koju salatu preporucuje uz te svinjske filee, na sta je on rekao da nema potrebe za salatom jer se u porciji dobija brdo salate kao prilog. Od "brda" salate smo dobili jedan mali cheri paradajz. Velika mana restorana, bar sto se nas tice je sto ne sluze coca-colu nego pepsi program i sto im dve macke ordiniraju po restoranu (cak jedna sedi na stolici za stolom gde je rezervisano). Daleko od toga da nisam pet frendly, ali to su divlje, nicije macke koje se muvaju ispod stolova.
    Moka im je odlicna, iako je preskupa oko 250din. Usluga vise nego odlicna, konobari prijatni, usluzni i nenametljivi.

• Eten & drinken 8
    • Sfeer 6
    • Service 10
    • Prijs / kwaliteit 6
    7,2
    0 positieve stemmen0 negatieve stemmen
  2. Nenad 38 punten
    Vertaal van English naar Nederlands

Sve pohvale za vlasnike restorana, predivan ambijent, pogotovo pogled iz bašte. Osoblje je maksimalno uslužno a hrana je predivne!!!

• Eten & drinken 10
    • Sfeer 10