Nieuwste recensies in Moravički

1. Vertaal van English naar Nederlands

Kad rezervišete sto u Brvnari za kasni popodnevni ručak sa prijateljima, dok uživate u desertu može vam se dogoditi da vam priđe konobar i obavesti vas da je vaš sto rezervisan za nekog u 20 časova, čime vam stavlja do znanja da treba da napustite lokal do 20 sati. Na taj način su nam pokvarili lepo raspoloženje i prijatan ugođaj što se i vama može desiti, pa imajte to na umu.

• Sfeer 6
    • Service 2
    • Prijs / kwaliteit 7
    7,6
  2. Natasa Milicevic

Vertaal van English naar Nederlands

Nemaju profesionaln odnos prema korisnicima usluga.Isporuke se čekaju vrlo često i preko sat vremena.Porudžbina nije potpuna,bez obzira što se posebno naglasi dodatak.
    Zanimljivo je da svaki put imaju iste propuste koje niko i ne pokušava da koriguje.

• Eten & drinken 6
    • Sfeer 6
    • Service -
    • Prijs / kwaliteit -
    1 positieve stem0 negatieve stemmen
  3. aleksandar.b

Vertaal van English naar Nederlands

Jedan od najlosijih restorana u cacku, hrana je veoma bajata i personal neljubazan...

4. Vertaal van English naar Nederlands

Proveli smo lepo veće u prelepoj atmosferi. Ukusili smo dobru i svezu nacionalnu kuhinju i domaće pice uz predobru uslugu.

• Sfeer 10
    • Service 10
    • Prijs / kwaliteit 10
  5. Eetcafé Čačak
    Vertaal van English naar Nederlands

Prelep ambijent fenomenalna usluga na veoma visokom nivou hrana ukusna odliična 10, kompletna ocena 10+. Lokal svetskog nivoa mesto za ponos svih čačana a i šire nešto predivno sve pohvale samo napred.

• Sfeer 10
    • Service 10