Nieuwste recensies in Južnobanatski

1. Bewaar

Goran Pekmezović

Poštovani,
    poslednjih desetak godina redovno naručujem najmanje 4 puta godišnje Vaš roštilj kada pravim neke proslave i normalno kada sam u prolazu koristim Baše usluge. Imao sam problem sa decom koja su mi stalno govorila zaboravi Leskovac, Buba je car. Nisam ih slušao ali danas šta sam doživeo kod Vas oko 14 časova prilikom naručivanje hrane mi samo ukazuje da su deca u pravu. Kvalitet mesa je sigurno najbolji u gradu ali osoblje koje pruža uslugu Vas tera kod konkurencije.
    U nadi da ćete ovu primedbu shvatiti pozovno, srdačno Vas pozdravljam.

22.07.2016. Goran Pekmezović

2. Balkan Pančevo
    Vertaal van Srpski naar Nederlands

Najbolji restoran u gradu!

• Eten & drinken 10
    • Sfeer 9
    • Service 9
    • Prijs / kwaliteit 10
    9,8
  3. Pannenkoekenhuis Pančevo
    Vertaal van Srpski naar Nederlands

Veceras smo narucili picu tako zvanu fungi koja nikako ne potvrdjuje svoj naziv pecuraka je bilo u tragovima sir na pici je bio prepecen tako da nemam pojma da li je uopste pica sir a komplet pica je bila suva a krajevi tvrdi a pica je kasnila i bila mlaka ja. Mislim da je to moj prvi i poslednji put da sam narucio picu kod popaja i dzabe bacio 800 din. svaka vam cast na usluzi koja je bila ocajna i krajnje bezobrazna pa vi vidite ko vam pravi pice za isporuku!!
    Moje razocarenje u vas!!

• Sfeer -
    • Prijs / kwaliteit 1
  4. Bewaar

Danijel Mitrovic

Vertaal van Srpski naar Nederlands

Hrana je bila neadekvatno pripremljena,meso zilavo,porcije su blago receno skupe za kvalitet, pomfrit je u zagorelom ulju... a usluga tek, covek kojeg treba da cekas da dodje jer gleda teletekst, sobe u objektu su male ali je bar jedna na drugom spratu bila topla....ne preporucujem....a,da,nismo dobili racun s fiskalne kase jer je navodno bio uradjen nekki presek, ali smo videli po cenovniku da smo platili vise za 600 dinara, docekao nas je neki covek a platili smo nekom klincu, oko 22 godine ima

• Sfeer 3
    • Prijs / kwaliteit 2
    1,6
  5. Pannenkoekenhuis Pančevo

Petrov Nenad

Vertaal van Srpski naar Nederlands

Supruga i ja dok smo ziveli u Pancevu bili smo svakodnevne vase musterije,sada iz Beograda cesto dolazimo i obavezno svratimo i kupimo porodicnu Popaj picu kao sto smo i juce uradili ali smo bili neprijatno iznenadjeni uslugom pokusali smo da porucimo picu i to je trajalo 20 minuta dok su se vase radnice pred nama raspravljale i smilovale da prime pordudzbinu,to je bilo 21.12.2013. u 14,30h,Vi znate ko je radio u toj smeni pa Vas molimo da obratite paznju jer i pica je bila razocaravajuca.

S postovanjem Nenad i Ivana Petrov

• Sfeer -