Hoe was jouw ervaring?
Recensie schrijvenContactgegevens
- Veilinghavenkade 14
- 3521 AK
- Utrecht
- Nederland
- Routeomschrijving
- Website www.restaurantdeveiling.nl
Eigenschappen
- Overnachten
Community
Hoe was jouw ervaring?
Recensie schrijvenFoto's
Foto toevoegenStatistieken
- Eten & drinken 8,5
- Sfeer 7,7
- Service 6,8
- Prijs / kwaliteit 8,1
Hier zie je hoe de meningen over dit restaurant verdeeld zijn.
1 | 0 |
2 | 0 |
3 | 0 |
4 | 0 |
5 | 1 |
6 | 0 |
7 | 3 |
8 | 2 |
9 | 2 |
10 | 4 |
Hier zie je hoe de waardering van het restaurant door de tijd verloopt.
1387806259 | 100 |
1394398742 | 96 |
1400991225 | 93 |
1407583708 | 92 |
1414176191 | 92 |
1420768674 | 86 |
1427361157 | 86 |
1433953640 | 80 |
1440546124 | 80 |
1447138607 | 80 |
1453731090 | 84 |
1460323573 | 84 |
1466916056 | 85 |
1473508539 | 84 |
1480101022 | 78 |
1486693506 | 78 |
1493285989 | 83 |
1499878472 | 82 |
1506470955 | 81 |
1513063438 | 82 |
1519655921 | 82 |
1526248404 | 80 |
1532840888 | 81 |
1539433371 | 83 |
1546025854 | 83 |
1552618337 | 83 |
1559210820 | 83 |
1565803303 | 85 |
1572395786 | 85 |
1578988270 | 85 |
1585580753 | 85 |
1592173236 | 85 |
1598765719 | 84 |
1605358202 | 84 |
1611950685 | 84 |
1618543168 | 84 |
1625135652 | 84 |
1631728135 | 83 |
1638320618 | 83 |
1644913101 | 83 |
1651505584 | 83 |
1658098067 | 83 |
1664690550 | 83 |
1671283034 | 83 |
1677875517 | 83 |
1684468000 | 83 |
1691060483 | 83 |
1697652966 | 83 |
1704245449 | 83 |
1710837932 | 83 |
Recensies
Op vrijdagavond hebben wij met zijn vieren gegeten bij de Veiling. Na de positieve verhalen van iedereen om ons heen, wilde wij dat toch een keer uitproberen. Het eten was lekker en de locatie geweldig. Alleen de bediening was ronduit slecht. Zeer onvriendelijk personeel, de bediening moest je zelf steeds aantikken om te bestellen en vergaten bestellingen te brengen. Wij voelden ons niet in de watten gelegd deze avond en komen hier nooit meer terug. Zeker geen aanrader door het onvriendelijke personeel.
- Eten & drinken 8
- Sfeer 4
- Service 1
- Prijs / kwaliteit 8
Wij hebben vanavond bij De Veiling gegeten, wat een geweldige tent!! Ik kan niks bedenken waar ze wat aan zouden kunnen veranderen, wij kwamen om half 7 binnen, hadden niet gereserveerd, het was harstikke druk maar ook wij kregen een plekje, de mooiste plek van heel de zaak, en nee ook al was t ontzettend druk we werden meteen geholpen, nergens lang op moeten wachten, super geduldig, normaal gesproken word je ergens achter in een hoekje gepropt als je niet gereserveerd hebt en word je 'verwaarloosd" maar hier word je van top tot teen in de watten gelegd. SUPER ECHT WAAR! Als wij weer eens in Utrecht komen dan gaan wij zeker weer bij jullie eten!! Wij zeggen: ga zo door! Dank nogmaals voor een heeeeele leuke, gezellig en vooral heerlijke avond! Groeten uit Arnhem!
- Eten & drinken 10
- Sfeer 10
- Service 10
- Prijs / kwaliteit 10
Samen heerlijk gegeten op een leuke locatie met uitzicht op de haven
- Eten & drinken 8
- Sfeer 8
- Service 8
- Prijs / kwaliteit 8
Eten heel lekker en locatie en inrichting top. Al eerder een keer gegeten met goede bediening. Dit maal was het personeel helaas zeer onvriendelijk en bot, ongelofelijk hoe dat een avond kan verpesten. Dit was de laatste keer hier.
- Eten & drinken 8
- Sfeer 7
- Service 2
- Prijs / kwaliteit 6
Ontzettend lekker gegeten hier, het eten zag er goed uit, en elke hap was weer een genot. Complimenten voor de chef! Verder erg leuk gebouw en lekker aan het water.
- Eten & drinken 10
- Sfeer 9
- Service 8
- Prijs / kwaliteit 10
Heerlijk gegeten ondanks dat we om vijf uur al aanschoven. Goed wijnadvies bij de rundersteak. Minpuntje: het ontbreken van de pepermolen met verse peper. Nu aangewezen op de het tafelpotje..
- Eten & drinken 9
- Sfeer 8
- Service 8
- Prijs / kwaliteit 8
Heerlijk Italiaans gegeten op een prachtige locatie in een bijzonder gebouw. Lekkere antipasti op grote planken geserveerd. Daarna pasta vongole en steak tagliata. Dessert voor twee gedeeld. Topservice en een heel geslaagde avond, de rekening viel alles mee, € 80 voor twee!
- Eten & drinken 10
- Sfeer 10
- Service 9
- Prijs / kwaliteit 10
Prachtig restaurant met een goede kaart. Wij zijn er vaker geweest. Deze editie was wel meteen de laatste keer.
Met een groep een werkdiner gehad in de aparte ruimte bovenin het Restaurant. Prachtige uitzicht, maar dus ook het avondzonnetje in de ruimte. Om elkaar te kunnen verstaan moet de schuifdeur dicht blijven, anders hoor je niets meer. Toen tijdens het voorgerecht de airco het al begaf was het al snel zo warm in de ruimte dat het zeer onaangenaam werd. Verzoeken voor een andere plek werden niet ingewilligd. Het water dat nodig was om iedereen overeind te houden, moest ook 'gewoon' worden afgerekend.
Het werkdiner hebben we maar ingekort, en het heerlijke eten snel opgegeten. Een heel onaangenaam warme avond. Gelukkig is er niemand flauw gevallen, maar dit had op deze avond zomaar gekund. Het eten is prima, maar het verdiend een betere locatie dan hier het geval is.
- Eten & drinken 8
- Sfeer 2
- Service 2
- Prijs / kwaliteit 3
Prima restaurant op een rustige locatie achter de jaarbeurs.
Er was een foutje gemaakt met de reservering waardoor onze tafel nog niet gereed was. We kregen hierop een drankje aangeboden in het zuster restaurant Harbour aan de overkant.
Eten bij De Veiling is prima. Wij hadden een voorgerecht met allerlei verschillende italiaanse hapjes. Dat zag er erg mooi uit. Als hoofdgerecht de zeebaars en hertenbiefstuk. Die laatste viel qua smaak helaas wat tegen.
De bediening was vriendelijk maar vergat af en toe nog wel eens wat.
- Eten & drinken 8
- Sfeer 7
- Service 7
- Prijs / kwaliteit 7
We hebben afgelopen zaterdag een heerlijke avond gehad bij De Veiling. Ik was er al vaak langs gefietst als andere mensen daar van het zonnetje zaten te genieten en nu eindelijk ook zelf! Het weer zat natuurlijk erg mee dus we hadden gereserveerd voor een mooi plekje buiten. Echt lekker eten, goede wijnen en de bediening was vriendelijk en oplettend, ondanks de drukte. We hebben samen een antipasti plateau vooraf genomen dit was echt een aanrader. De hele dorade en de saltimbocca die we als hoofdgerecht hebben genomen was ook erg lekker. Wij komen hier zeker terug!
- Eten & drinken 8
- Sfeer 9
- Service 9
- Prijs / kwaliteit 10
De sfeer van dit restaurant is geweldig! Leuke ligging, aan het water en lekker ruim terras. Omdat het eten 's avonds toch een beetje koud werd, zijn we naar binnen gegaan. Ook hier zag alles er erg sfeervol en gezellig uit. De Italiaans georiënteerde kaart biedt heel veel mogeljikheden om te proeven, vooral de Antipasti is een aanrader. De menu's zijn niet duur, en in vergelijking met de kwaliteit is het helemaal een topper. Ik ben hier een aantal keer geweest, en ga zeker nog veel vaker terugkomen!
- Eten & drinken 9
- Sfeer 10
- Service 8
- Prijs / kwaliteit 9
Heel leuk nieuw restaurant in Utrecht! Prachtig uitzicht over de haven (geen echte haven;) met oude boten die als woonhuis in gebruik zijn. In een heel bijzonder pand met allemaal gezellige hoekjes, veel glas maar toch heel sfeervol. Wij hebben met z'n tweetjes gegeten, vooraf Antipasti Misto, met Burrata, Prosciutto, Octopus, Kalfswang, Carpaccio en Bruschetta's. Heerlijk! Hoofdgerecht Pasta Pesce en Saltimbocca van kip, allebei goed, de pasta iets te veel. Voor het dessert mochten we kiezen uit zoet of kaas, we hebben beide gedaan en samen gedeeld. Leuk concept, onze menu's waren € 26 en € 27.50. Bijpassende wijnen kan maar hoeft niet, wij namen een karafje omdat ik nog moest rijden.. Karaf water van t huis, geen probleem. Leuke goedlachse bediening, ze hadden er zin in en maken een praatje. Wij komen snel weer terug, lekker op t terras in het vroege voorjaar misschien!
- Eten & drinken 9
- Sfeer 10
- Service 9
- Prijs / kwaliteit 10